Protože rád doporučuji kvalitní zdroje informací, tahle sekce nebude výjimkou. Obsahuje odkazy, které jsou se mnou silně spjaté. Obsahuje weby lidí, kteří mě inspirují. Obsahuje služby, které rád využívám.

ParkourBlog.cz

Český parkour blog

facebook-velikost-loga

Hodnotný obsah pro parkouristy. Pokud se zajímáš o parkour jako já, bude pro tebe ParkourBlog.cz balzámem pro oči. Najdeš zde rozhovory s významnými parkouristy, tipy do tréninku i parkourový eshop s oblečením.

Je to projekt, který jsem založil v létě 2016 a pokud se ti líbí, budu rád za každý LIKE na našem facebooku.

Hitchdiary.cz

Blog jedné stopařky

Cestovatelský deník jedné stopařky.

Cestovatelský blog neobyčejné slečny, která procestovala část Evropy stopem a rozhodně nekončí. Lidsky vyprácí denní radosti a strasti stopaře v akci. Najdeš zde příběhy ze stopování z Německa, Nizozemska, Francie, Rakouska, Slovinska, Chorvatska a další přibývají.

Je to shodou okolností moje sestra. Mám tedy to štěstí zažívat cestovatelské příběhy spolu s ní. O našem společném stopování po Evropě si můžeš přečíst v seriálu článků Eurotrip s bráchou.

Je tvým snem cestování a zažívání neobyčejných dobrodružství? Hitchdiary ti dodá inspiraci a víru, že nemusíš být bohatý, abys procestoval svět.

Inspirovač.cz

Filtr inspirace z internetu

Inspirovač.cz - Filtr inspirace z internetu

Inspirovač je můj projekt, který jsem vytvořil spolu s programátorem Michalem Šmahelem.

Protože věřím, že sny a cíle by se měli plnit, začal jsem na sobě pracovat. Život mi připletl do cesty knihy a videa, které mě navedli do správných kolejí (mimo normál). Zjistil jsem, že lidi, kteří tyto knihy a videa čtou, si své cíle a sny doopravdy plní.

Materiály osobního rozvoje mají zvláštní moc měnit životy lidí. Pomohou ti určit, co životě chceš a jít si za tím. Pomohou ti být vděčný za to, co máš, ale mířit vysoko. Pomohou ti žít podle svých hodnot a naplno si užívat přítomného okamžiku.

Soustředění těchto materiálů na jedno místo je denním posláním webu Inspirovač.cz.

Stovky vzdělávacích, motivačních a inspirativních videí, knih a článků. Web sjednocuje svět osobního rozvoje. Většina obsahu je úplně zdarma (až na knihy, které si můžeš půjčit v knihovně). Ámen…